Robimy to, w czym jesteśmy najlepsi...

 
 
 
 
 

pureIT to firma z ponad dziesięcioletnim stażem, świadcząca kompleksowe usługi wsparcia informatycznego dla innych przedsiębiorstw. Założyciel firmy, swoje doświadczenie, wiedzę i kompetencje w zakresie wsparcia informatycznego pracowników na stanowisku Helpdesk, Specjalista CRM, CRM Manager oraz IT Manager, rozwijał już od 2004 roku w jednej z największych firm farmaceutycznych Zentiva PL, liczącej ponad 500 pracowników.

W pierwszych latach działalności, będąc dystrybutorem na rynek polski systemu Inception CRM, skupialiśmy się głównie na dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań CRM dla firm farmaceutycznych. Działanie to kontynuujemy do dziś, w stosunku do firm farmaceutycznym w Polsce, jak również w Wielkiej Brytanii i krajach Skandynawskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w kolejnych latach, coraz mocniej zaczęliśmy rozwijać usługę wsparcia informatycznego dla firm z innych branż. Aby móc robić to w sposób jak najbardziej kompleksowy, szybko zdobyliśmy partnerstwa firm, które naszym zdaniem stanowią wiodącą czołówkę producentów w sektorze dostarczanych przez nich rozwiązań. Obecnie jesteśmy partnerami firm HP i DELL w zakresie dostarczania sprzętu komputerowego, srebrnym partnerem firmy Microsoft w zakresie dostarczania oprogramowania oraz rozwiązań chmurowych Microsoft 365 i Microsoft Azure. Kolejne partnerstwa to wiodące firmy z zakresu dostarczania oprogramowania ERP do prowadzenia własnej działalności, w tym fakturowania, magazynu, kardy i płac oraz wielu innych obszarów – Comarch oraz Insert. Dla dopełnienia kompetencji, podjęliśmy również partnerstwo z firmą EuroCert, dzięki czemu możemy dostarczać naszym Klientom usługę podpisu elektronicznego. Partnerstwa z wybranymi firmami pozwalają nam posiadać zawsze aktualną widzę o ich bieżącej linii produktów, a także oferować Państwu atrakcyjne ceny.

W zakresie usług firmy pureIT znajdziecie Państwo również tworzenie dla naszych Klientów stron internetowych firm oraz sklepów internetowych. W czasach pandemii znacznie rozszerzyliśmy zakres wsparcia informatycznego dla sektora edukacyjnego, świadcząc im usługi wsparcia informatycznego, wdrożenia Microsoft Teams w szkołach, czy też stałą usługę zarządzania i administracji (Teams).

Bacznie obserwujemy trendy rynkowe, dlatego w ostatnich latach działalności najbardziej skupiliśmy się na rozwoju w obszarze usług chmurowych, ponieważ nieuniknione jest w najbliższym czasie przeniesienie w znacznej większości firm swoich obszarów informatycznych do chmury. Stale rozwijamy się w tym zakresie i jesteśmy w stanie wdrażać i zarządzać coraz to bardziej zaawansowanymi i kompleksowymi usługami chmurowymi Microsoft 365 i Azure. Naszą wiedzę staramy się potwierdzać zdanymi egzaminami w firmie Microsoft, o czym świadczą kolejne certyfikaty i kompetencje zdobyte w tym zakresie.

Naszą najważniejszą domeną jest jednak, aby do każdego, nawet najmniejszego problemu naszych Klientów podchodzić z jak największym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Świadczą o tym liczne referencje otrzymane na przestrzeni ostatnich lat. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, ponieważ w dzisiejszych czasach 99% problemów jesteśmy w stanie rozwiązać zdalnie łącząc się z urządzeniami (komputery, laptopy, telefony) naszych Klientów poprzez dedykowane do tego specjalne oprogramowanie.

Jeżeli poszukują Państwo zaufanego partnera do kompleksowej obsługi informatycznej swojej działalności, serdecznie zapraszamy do kontaktu!