Robimy to, w czym jesteśmy najlepsi...

 
 
 
 
 

pureIT to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży IT w Polsce – najlepszy partner firm oraz dostawca systemów CRM dla sektora farmaceutycznego.

Firma pureIT powstała w marcu 2011, aby wspierać swoich klientów i dzielić się z nimi bogatą wiedzą na temat rozwiązań CRM, jak również profesjonalnym wsparciem w obszarze IT.
Założyciel firmy pełnił rolę kierownika działu informatycznego w jednej z większych firm na polskim rynku farmacetycznym, Zentivy. Teraz pragnie dzielić się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.
Firma pureIT, od momentu jej powstania, z roku na rok osiągała dynamiczny wzrost, obsługując coraz większą grupę użytkowników korzystających z systemu eluzzionCRM oraz usług zewnętrznego wsparcia IT w Polsce, a także od 2014 roku zagranicą!

Rok 2014

Rok 2014 był kolejnym rokiem dynamicznego rozwoju firmy. Dzięki wysokiej jakości usług i systemów CRM, oddział szpitalny firmy medac w Polsce, zdecydował się na korzystanie z naszej platformy CRM pozwalającej w prosty i efektywny sposób zarządzać siłami sprzedaży. W roku tym firma również podpisała umowy na obsługę informatyczną dwóch dużych firm z rynku lokalnego (Skierniewice), którymi są SOTRALENTZ Sp. z o.o. oraz Chojecki Sp. z o.o. Informacja o wysokich standardach naszej firmy dotarła również poza granice naszego kraju, czego skutkiem było podpisanie pierwszej umowy na obsługę i wdrożenie systemu CRM w angielskim oddziale firmy medac GmbH. To wszystko spowodowało, że z końcem roku firma obsługiwała już ponad 500 użytkowników na dwóch rynkach: polskim i angielskim.

Rok 2015

W roku 2015 udowodniliśmy, że jesteśmy rzetelnym i niezawodnym partnerem, obsługując klientów będących daleko poza granicami naszego kraju (Anglia). Dzięki ciężkiej i konsekwentnej pracy zyskaliśmy zaufanie kolejnych oddziałów współpracujących z nami firm, wynikiem czego było wkroczenie na kolejne nowe europejskie rynki. Tym razem do grona naszych klientów dołączyli pracownicy kolejnych filii krajów skandynawskich, czyli Danii, Finlandii, Szwecji oraz Norwegii.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów!