W dniu dzisiejszym Data3s i pureIT ogłaszają, że firma Actavis wybrała eluzzion CRM, zaawansowaną platformę CRM, aby wspierać ich organizację w Polsce.

Kiedy zapytaliśmy dlaczego Actavis Polska wybrał eluzzion CRM, Jakub Strojny – Business Effectivness Manager odpowiedział: “Wybraliśmy wdrożenie eluzzion CRM ze względu na jego fukcjonalność i elastyczność, jak również z powodu tego, że firma Data3s posiada lokalnego partnera w Polsce – firmę pureIT, która może wziąć odpowiedzialność za wdrożenie i wsparcie użytkowników.”

“Innym powodem dla którego wybraliśmy eluzzion CRM, dodał Pan Strojny, był potężny moduł finansowy, który pozwoli nam śledzić rentowność przedstawicieli terenowych w stosunku do ich celów sprzedaży. Odnaleźliśmy również dodatkową wartość w narzędziach analitycznych eluzzion CRM, które integrują aktywności użytkowników z zewnętrznymi danymi sprzedażowymi pokazując wyniki wszystkich użytkowników, zarówno w formie raportów tabelarycznych jak i graficznych.”

Zapytany, na jaki największy zysk liczy firma Actavis Polska korzystając z systemu, Pan Strojny odpowiedział: “Mamy nadzieję wykorzystywać wszystkie funkcje eluzzion, w tym najnowsze funkcje do zarządania lojalnością klienta, takie jak CLM (Closed Loop Marketing) i eLearning, które dadzą nam pełne zrozumienie o naszych klientach.”

Actavis Polska dołączył do Hiszpanii, Włoch i Słowacji, aby stać się czwartym krajem w którym Actavis zastosował eluzzion CRM.

Mówiący z Pragi, Antonín Lukeš – CEO Data3s, powiedział: “Doceniamy możliwość, która jest nam dana poprzez obsługę Polskiej organizacji. Jest to znak zaufania i pewności jaką Actavis w nas pokłada, jak również odzwierciedleniem jakości serwisu, którą dostarczaliśmy dotychczas.”

Actavis Polska będzie wspierany lokalnie przez pureIT, Premium Partnera Data3s i wyłącznego dostawcę eluzzion CRM w Polsce. Mówiący z Warszawy, Jacek Sałuda – CEO pureIT, powiedział że: “pureIT rozpoczął właśnie proces wdrożenia” oraz potwierdził, że “wszystkie kroki idą zgodnie z planem.”

O Actavis

Grupa Actavis jest jednym ze światowych leaderów w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości leków generycznych online task manager. Zakończone powodzeniem integracje wielu przejęć pomógły pozycji Actavis wśród największych firm w branży. Założona w 1956 roku, Grupa posiada ponad 10.000 pracowników operujących w około 40 krajach na całym świecie.

O pureIT

pureIT to nowa firma w branży IT w Polsce – najlepszy partner firm z sektora farmaceutycznego. Firma pureIT powstała w marcu 2011, aby wspierać swoich klientów w Polsce i dzielić się z nimi bogatą wiedzą na temat rozwiązań CRM, jak również profesjonalnym wsparciem w obszarze IT. Firma jest dystrybutorem systemu eluzzion CRM na rynek polski.

O Data3s

Data3s jest jednym z najszybciej rosnących dostawców rozwiązan CRM dla przemysłu farmaceutycznego. Naszym kluczowym produktem jest eluzzion CRM, innowacyjna platforma zawierająca potężne narzędzia analityczne wewnątrz najbardziej przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi w Farmacji. Z intuicyjnym sterowaniem i łatwym dostępem do wielu systemowych informacji, CRM eluzzion tworzy twój obraz o kliencie bardziej szczegółowy i ostrzejszy, twoje dane są łatwiejsze do integracji i zarządzania a kampanie bardziej skuteczne niż kiedykolwiek. Naszymi klientami są wiodące firmy farmaceutyczne, których cele SFE wspieramy poprzez elastyczne i adaptacyjne technologie, pozwalające utrzymać się im na czele krzywej. Proszę odwiedź nas na stronie http://data3s.com.