Tą transakcją Actavis we Włoszech dołącza do swojej siostrzanej organizacji w Hiszpanii jako drugi z krajów w którym firma Actavis zastosowała eluzzion CRM.

Firma Data3s ogłosiła dziś, że Actavis wybrał eluzzion CRM, lidera rozwiązań CRM i BI, aby wspierać ich sprzedażową organizację we Włoszech.

Cristian Burrows, Dyrektor Sprzedaży z firmy Data3s, powiedział że decyzja była oparta o “pomyślne studium przypadku” zaprezentowane przez ich Hiszpańskiego odpowiednika, który wdrożył system wcześniej tego lata:

“W zakresie funkcjonalności, eluzzion CRM oferuje Włoskiej organizacji wszystko czego potrzebują a nawet więcej, lecz jakość obsługi była krytyczna dla ich decyzji. Po dyskusji pomiędzy kierownictwem obydwu krajów i ich kolegami z biura w Hiszpanii, doszli oni do wniosku, że Data3s jest doskonałą organizacją, których zdolność do dostarczania najwyższej jakości serwisu poparta jest ich reputacją. Na koniec dnia, nasza gotowość aby zrobić wielki krok milowy dla naszego klienta, utwierdziła ich aby podążać z nami.”

Mówiący z Pragi, Pan Burrows odnotował, że inżynierzy Data3s są obecnie na etapie “ciężkiej pracy przygotowywując wszystkie niezbęde parametryzacje i dopasowania o które wnioskowała Włoska organizacja”, dodając że “chociaż są inne kraje w których Actavis korzysta z systemu, nasz produkt nie jest kopią i przykładamy dużą uwagę do właściwych potrzeb każdego indywidualnego kraju.”

Zgodnie z Panem Burrows, Actavis Włochy oczekuje na wdrożenie eluzzion CRM jeszcze w tym roku, zaraz po wakacjach.

O Actavis

Grupa Actavis jest jednym ze światowych leaderów w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości leków generycznych. Zakończone powodzeniem integracje wielu przejęć pomógły pozycji Actavis wśród największych firm w branży. Założona w 1956 roku, Grupa posiada ponad 10.000 pracowników operujących w około 40 krajach na całym świecie.

O Data3s

Data3s jest jednym z najszybciej rosnących dostawców rozwiązan CRM dla przemysłu farmaceutycznego. Naszym kluczowym produktem jest eluzzion CRM, innowacyjna platforma zawierająca potężne narzędzia analityczne wewnątrz najbardziej przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi w Farmacji over here. Z intuicyjnym sterowaniem i łatwym dostępem do wielu systemowych informacji, CRM eluzzion tworzy twój obraz o kliencie bardziej szczegółowy i ostrzejszy, twoje dane są łatwiejsze do integracji i zarządzania a kampanie bardziej skuteczne niż kiedykolwiek. Naszymi klientami są wiodące firmy farmaceutyczne, których cele SFE wspieramy poprzez elastyczne i adaptacyjne technologie, pozwalające utrzymać się im na czele krzywej. Proszę odwiedź nas na stronie http://data3s.com.