Mamy przyjemność poinformować, iż dniu 15 października 2014 została podpisana wieloletnia umowa z firmą medac GmbH (UK Branch) na wdrożenie i obsługę zaawansowanej platformy CRM dla firm farmaceutycznych.

Po sukcesie wdrożenia platformy eluzzion CRM w polskim oddziale firmy medac GmbH i kilkuletniej bezproblemowej współpracy inne oddziały firmy medac wyraziły swoje zainteresowanie wdrożeniem naszej platformy jako głównego oprogramowania wspierającego efektywność pracy w terenie przedstawicieli farmaceutycznych firmy. Po kilku tygodniowych negocjacjach została zawarta umowa na wdrożenie kolejnego oddziału firmy medac, tym razem mającego swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii.

Jest to ogromny sukces i krok milowy dla firmy pureIT, gdyż jest to pierwszy klient z branży farmaceutycznej z poza terytorium Polski.
Mimo, iż jest to daleka droga od naszego kraju wierzymy, iż za pomocą dzisiejszych technologii i profesjonalnej obsługi z naszej strony klient odniesie wrażenie jakby był obsługiwany przez ich lokalnego partnera.

Zakończenie wdrożenia zaplanowane jest na początek lutego 2015 roku. O jego przebiegu będziemy informowali Państwa w kolejnych komunikatach.

O medac GmbH

Medac to prywatna firma farmaceutyczna, powstała ponad 40 lat temu w Hamburgu w Niemczech. Obecnie medac działa w ponad 70 krajach na świcie, a w Niemczech jest jednym z czołowych producentów leków onkologicznych i hematologicznych. Od kilku lat firma medac rozwija się także na polu reumatologii, urologii i kilku innych dziedzin medycyny. Jesteśmy producentem leków oryginalnych i generycznych. Prowadzimy własne prace nad rozwojem nowych leków i badania kliniczne.

O pureIT

pureIT to prężnie rozwijająca się firma w branży IT w Polsce – najlepszy partner firm z sektora farmaceutycznego. Firma pureIT powstała w marcu 2011, aby wspierać swoich klientów w Polsce i dzielić się z nimi bogatą wiedzą na temat rozwiązań CRM, jak również profesjonalnym wsparciem w obszarze IT. Firma jest dystrybutorem systemu eluzzion CRM na rynek polski.