Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż dniu 24 grudnia 2015 roku została podpisana wieloletnia umowa z firmą medac GmbH sivuliike Suomessa (fiński oddział firmy medac) na wdrożenie i obsługę zaawansowanej platformy CRM dla firm farmaceutycznych.

Jest to dla nas szczególne wyróżnienie oraz potwierdzenie profesjonalnej obsługi dotychczasowych oddziałów z Polski i Anglii. Przez ostatni rok byliśmy w stanie udowodnić, że jakość naszych usług i wsparcie dla naszych partnerów jest na najwyższym poziomie, mimo dzielących nas setek kilometrów. Owocem tego było podpisanie kolejnej umowy na wdrożenie systemu w medac Scandinavia, a teraz również z fińskim oddziałem. Będziemy zatem wspierać również wszystkich pracowników firmy medac na półwyspie skandynawskim!

Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że bez problemu sprostamy wyzwaniu!

Zakończenie wdrożenia zaplanowane jest na koniec marca 2016 roku. O jego przebiegu będziemy informowali Państwa w kolejnych komunikatach.

O medac GmbH

Medac to prywatna firma farmaceutyczna, powstała ponad 40 lat temu w Hamburgu w Niemczech. Obecnie medac działa w ponad 70 krajach na świcie, a w Niemczech jest jednym z czołowych producentów leków onkologicznych i hematologicznych. Od kilku lat firma medac rozwija się także na polu reumatologii, urologii i kilku innych dziedzin medycyny. Jesteśmy producentem leków oryginalnych i generycznych. Prowadzimy własne prace nad rozwojem nowych leków i badania kliniczne.

O pureIT

pureIT to prężnie rozwijająca się firma w branży IT w Polsce – najlepszy partner firm z sektora farmaceutycznego. Firma pureIT powstała w marcu 2011, aby wspierać swoich klientów w Polsce i dzielić się z nimi bogatą wiedzą na temat rozwiązań CRM, jak również profesjonalnym wsparciem w obszarze IT read the full info here. Firma jest dystrybutorem systemu eluzzion CRM na rynek polski.