Firma pureIT ogłasza, iż firma medac GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce dołącza do grona klientów w Polsce korzystających z eluzzion CRM, wiodącej platformy CRM wspierającej siły sprzedaży.

Zbigniew Swacha – Marketing & Sales Manager, którego decyzja była kluczowa przy wyborze systemu CRM, na pytanie czym firma medac kierowała się wybierając ofertę pureIT na dostarczenie systemu CRM, odpowiedział:

“W pierwszej kolejności kierowaliśmy się funkcjonalnością systemu i możliwością jego dostosowania do naszych potrzeb wewnętrznych. Bardzo duże znaczenie miały też opinie dotychczasowych użytkowników systemu. Firma pureIT wykazała się pełnym zrozumieniem naszych potrzeb oraz profesjonalizmem w prezentacji zasad działania systemu. Na tej podstawie mogliśmy zdecydować się na jego wdrożenie w naszej firmie.”

Kontynuując, Pan Swacha w odpowiedzi na pytanie, jakie cechy systemu najbardziej zwróciły uwagę medac, dodał:

“Priorytetem było dla nas dokonać zakupu profesjonalnego systemu CRM, charakteryzującego się funkcjonalnością i łatwością obsługi. Zależało nam, aby nasz nowy system jednakowo dobrze mógł służyć zarówno przedstawicielom jak i menagerom zarządzającym sprzedażą i innymi procesami wewnątrz firmowymi. Naszym zdaniem system Eluzzion dobrze spełnia nasze potrzeby.”

W podsumowaniu tego wspaniałego wydarzenia Jacek Sałuda CEO pureIT dodał: “Wierzę, iż współpraca obydwu firm przyczyni się do ich dalszego rozwoju”, podkreślając jednocześnie, że zastosowanie profesjonalnego systemu CRM już na samym początku dynamiczengo rozwoju firmy medac, pozwoli kontrolować w przemyślany sposób kierunek jej rozwoju oraz przyczyni się do jeszcze szybszego wzrostu.

Zgodnie z ustaleniami obydwu stron, wdrożenie systemu eluzzion CRM nastąpi już w przyszłym miesiącu wraz z początkiem listopada.

O medac GmbH

Medac to prywatna firma farmaceutyczna, powstała ponad 40 lat temu w Hamburgu w Niemczech. Obecnie medac działa w ponad 70 krajach na świcie, a w Niemczech jest jednym z czołowych producentów leków onkologicznych i hematologicznych. Od kilku lat firma medac rozwija się także na polu reumatologii, urologii i kilku innych dziedzin medycyny. Jesteśmy producentem leków oryginalnych i generycznych. Prowadzimy własne prace nad rozwojem nowych leków i badania kliniczne.

O pureIT

pureIT to nowa firma w branży IT w Polsce – najlepszy partner firm z sektora farmaceutycznego. Firma pureIT powstała w marcu 2011, aby wspierać swoich klientów w Polsce i dzielić się z nimi bogatą wiedzą na temat rozwiązań CRM, jak również profesjonalnym wsparciem w obszarze IT. Firma jest dystrybutorem systemu eluzzion CRM na rynek polski.

O Data3s

Data3s jest jednym z najszybciej rosnących dostawców rozwiązan CRM dla przemysłu farmaceutycznego. Naszym kluczowym produktem jest eluzzion CRM, innowacyjna platforma zawierająca potężne narzędzia analityczne wewnątrz najbardziej przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi w Farmacji. Z intuicyjnym sterowaniem i łatwym dostępem do wielu systemowych informacji, CRM eluzzion tworzy twój obraz o kliencie bardziej szczegółowy i ostrzejszy, twoje dane są łatwiejsze do integracji i zarządzania a kampanie bardziej skuteczne niż kiedykolwiek. Naszymi klientami są wiodące firmy farmaceutyczne, których cele SFE wspieramy poprzez elastyczne i adaptacyjne technologie, pozwalające utrzymać się im na czele krzywej. Proszę odwiedź nas na stronie http://data3s.com.