Mamy przyjemność poinformować, iż dniu 14 grudnia 2015 roku została podpisana wieloletnia umowa z firmą medac Scandinavia na wdrożenie i obsługę zaawansowanej platformy CRM dla firm farmaceutycznych.

Po sukcesie wdrożenia platformy eluzzion CRM w polskim a następnie angielskim oddziale firmy medac GmbH i kilkuletniej bezproblemowej współpracy tym razem oddział firmy medac Scandinavia wyraziły swoje zainteresowanie wdrożeniem naszej platformy jako głównego oprogramowania wspierającego efektywność pracy w terenie przedstawicieli farmaceutycznych firmy. Z systemu będą korzystali pracownicy firmy pracujący na terytorium Danii, Szwecji i Norwegii.

Jest to kolejny ogromny sukces dla firmy pureIT i rozszerzenie działalności firmy na kolejne Europejskie rynki.

Zakończenie wdrożenia zaplanowane jest na koniec marca 2016 roku. O jego przebiegu będziemy informowali Państwa w kolejnych komunikatach.

O medac GmbH

Medac to prywatna firma farmaceutyczna, powstała ponad 40 lat temu w Hamburgu w Niemczech. Obecnie medac działa w ponad 70 krajach na świcie, a w Niemczech jest jednym z czołowych producentów leków onkologicznych i hematologicznych. Od kilku lat firma medac rozwija się także na polu reumatologii, urologii i kilku innych dziedzin medycyny. Jesteśmy producentem leków oryginalnych i generycznych. Prowadzimy własne prace nad rozwojem nowych leków i badania kliniczne.

O pureIT

pureIT to prężnie rozwijająca się firma w branży IT w Polsce – najlepszy partner firm z sektora farmaceutycznego. Firma pureIT powstała w marcu 2011, aby wspierać swoich klientów w Polsce i dzielić się z nimi bogatą wiedzą na temat rozwiązań CRM, jak również profesjonalnym wsparciem w obszarze IT. Firma jest dystrybutorem systemu eluzzion CRM na rynek polski.