Data3s, wiodący dostawca rozwiązań CRM i BI dla farmacji, ogłasza dziś, że Merck spol. s.r.o., Słowackie biuro Merck KGaA., wybrał eluzzion CRM, flagowy produkt Data3s dla firm farmaceutycznych.

Dezycja została podjęta na koniec konkurencyjnego przetargu w którym oceniano wiele wiodących rozwiązań i opcji wdrożeń. Decyzja na korzyść eluzzion CRM została podjęta po części dzięki wymaganiu solidnego offline’owego rozwiązania, jak również jak również zapotrzebowaniu na elastyczne rozwiązanie, które moża dostosować w zależności od zmieniających się potrzeb firmy.

Zgodnie z Antoninem Lukeš – CEO Data3s, zaproponowana umowa SLA była istotna dla podjętej przez nich decyzji.

“Na koniec dnia, jakość usługi jest decydującym czynnikiem numer jeden,” powiedział Pan Lukeš. “Data3s ma wyjatkowo dobrą reputację jeśli chodzi o jakość usług, w związku z czym oczekujemy z niecierpliwością aby dotrzymać tej obietnicy.”

Mówiący z Bratysławy, Pan Lukeš dodał, że “praca z firmą Merck na Słowacji da nam unikalną okację, aby nauczyć sie więcej na temat ich wewnętrznych potrzeb i jak wspierać ich w innych krajach.”

Merck wdroży offline’ową wersję eluzzion CRM na laptopach pracujących na systemie windows późnym latem.

O Merck Słowacja

Merck Słowacja jest córką firmy Merck KGaA, globalnego lidera w marketingu, sprzedaży i dystrybucji wysokiej jakości produktów farmaceutycznych i chemicznym na całym świecie. Merck Słowacja dostarcza pełną obsługę klienta dla pacjentów, medycznej społeczności i ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź Merck Słowacja na stronie: http://www.merck.sk/.

O Data3s

Data3s jest jednym z najszybciej rosnących dostawców rozwiązan CRM dla przemysłu farmaceutycznego. Naszym kluczowym produktem jest eluzzion CRM, innowacyjna platforma zawierająca potężne narzędzia analityczne wewnątrz najbardziej przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi w Farmacji. Z intuicyjnym sterowaniem i łatwym dostępem do wielu systemowych informacji, CRM eluzzion tworzy twój obraz o kliencie bardziej szczegółowy i ostrzejszy, twoje dane są łatwiejsze do integracji i zarządzania a kampanie bardziej skuteczne niż kiedykolwiek. Naszymi klientami są wiodące firmy farmaceutyczne, których cele SFE wspieramy poprzez elastyczne i adaptacyjne technologie, pozwalające utrzymać się im na czele krzywej. Proszę odwiedź nas na stronie http://data3s.com.