Czy warto istnieć w Internecie?

We współczesnym świecie firmowa strona internetowa to najważniejsza wizytówka firmy, dzięki której jesteś odnajdywany przez swoich przyszłych potencjalnych klientów. Dlatego tak ważne jest, aby taką stronę posiadać, a następnie, by miała ona elegancką formę, była czytelna oraz łatwa w przeglądaniu na urządzeniach mobilnych.
 
Dodatkowo, firmy z branży handlowej, jeżeli jeszcze tego nie uczyniły, powinny jak najszybciej stworzyć swój własny sklep internetowy. Czy tego chcemy, czy nie, nie zmienimy istniejących trendów, a te są dość jednoznaczne. Wartość sprzedaży online w roku 2015 wzrosła o 21% w stosunku do roku poprzedniego i około 53% populacji w Polsce dokonało zakupu w Internecie. Im wcześniej Twoja firma wprowadzi usługę sprzedaży online, tym lepiej będzie pozycjonowana i będzie miała większą wiarygodność w przyszłości. Nie zwlekaj i sprawdź już dziś, jakie dodatkowe zyski niesie za sobą sprzedaż w Internecie.

Dlaczego spośród wielu rozwiązań proponujemy właśnie e-Sklep Comarch?

Przede wszystkim dlatego, że jest to jedno z najbardziej rozbudowanych i wszechstronnych narzędzi dostępnych na rynku. W przypadku innych e-sklepów dostępnych na rynku otrzymujemy samą aplikację www pozwalającą na prowadzenie sklepu internetowego. W przypadku firmy Comarch w cenie otrzymujemy nie tylko e-Sklep, ale również pełną integrację z programami handlowo-magazynowymi Comarch Optima, XT do prowadzenia firmy. Dzięki temu klient, kupując towar w naszym sklepie, automatycznie obniża nasz rzeczywisty stan magazynowy, przez co nigdy nie sprzedamy towaru, którego de fakto nie mamy na stanie. Kolejną istotną zaletą jest możliwość automatycznego składania zamówień u naszych dostawców, jeżeli ilość towaru na stanie osiągnie wskazane przez nas minimum. To tylko niektóre z istotnych zalet, jakie niesie za sobą używanie e-Sklepu firmy Comarch, więcej szczegółów poniżej.

Comarch e-Sklep to nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego, wspierające sprzedaż wielokanałową. Dzięki integracji z systemami Comarch ERP możliwy jest sprawny, dwukierunkowy przepływ informacji, co bezpośrednio przekłada się na efektywną obsługę procesów promocyjno-sprzedażowych. Oprogramowanie oferuje możliwości skierowane zarówno do rynku B2C, jak i B2B. Aplikacja wyposażona jest w szereg funkcjonalności marketingowych wspierających sprzedaż (np. rabaty, promocje, remarketing porzuconych koszyków). Dzięki modułom wielojęzyczności i wielowalutowości możliwa jest działalność na rynkach zagranicznych. Comarch e-Sklep pozwala także na zarządzanie wieloma sklepami z poziomu jednego panelu administracyjnego. Comarch e-Sklep to nieograniczone możliwości modyfikacji wyglądu graficznego – oprócz najprostszej metody organizacji wyglądu metodą „przeciągnij i upuść”, administratorzy mogą skorzystać z gotowych szablonów graficznych, mogą także dowolnie je modyfikować i tworzyć zaawansowane projekty dzięki edytorom CSS.

Comarch e-Sklep posiada szerokie możliwości integracji z serwisami zewnętrznymi:

  • serwisami płatności online (m.in. payU, dotpay),
  • serwisami ratalnymi (m.in. Santander, mBank) i dużymi serwisami handlowymi (m.in. Allegro, eBay, wszystko.pl),
  • porównywarkami cenowymi (m.in. Ceneo, Nokaut),
  • portalami społecznościowymi (Facebook, Google+),
  • serwisami ocen (Opineo),
  • serwisem do tworzenia zaawansowanych kampanii mailingowych Freshmail,
  • usługą kurierską DPD, DHL, Poczta Polska wraz odbiorem w punkcie, czy Paczkomaty InPost.

Dostępna jest również możliwość generowania analiz z wykorzystaniem Google Analytics. Użytkownicy sklepu mogą korzystać z mobilnej wersji strony, przygotowanej pod smartfony i tablety.
 
Współpracuje z: Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum.
Interfejs: 32 języki.
Cena: Zależy od platformy, z którą ma współpracować i wersji e-Sklepu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

          

Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji na temat tego produktu, skontaktuj się z nami. Jako autoryzowany partner Comarch jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić proces wdrożenia e-Sklepu oraz dostosować jego wygląd graficzny do Państwa indywidualnych wymogów, tym samym oszczędzając Państwa czas. Klient jest w stanie również sam skonfigurować e-Sklep. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, proszę kliknąć na poniższy baner w celu zarejestracji. (Rejestracja darmowej wersji Comarch XT do której aktywujemy e-sklep)

Comarch ERP XT – program dla firm

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z przykładowymi sklepami zrealizowanymi przez naszą firmę.

     

www.podwodnyswiat77.pl – Sklep akwarystyczny PodwodnyŚwiat77

https://greywood.pl – Sklep meblowy Greywood z Łodzi

Pamiętaj, Twoja firmowa strona internetowa to najważniejsza wizytówka firmy!

Niezależnie od tego, czy jesteś firmą handlową, której odbiorcą jest klient indywidualny bądź inne firmy, czy też firmą usługową, ważne jest, aby informacja o Twojej firmie istniała w Internecie. W przypadku firm handlowych jest to e-Sklep, który zazwyczaj pełni rolę informacyjną i sprzedażową, w przypadku firm o innym charakterze, najlepszą formą reklamy jest firmowa strona internetowa. Pamiętajmy, że już dziś około 67% społeczeństwa korzysta z dobrodziejstw Internetu i jest to najczęściej wykorzystywane narzędzie do wyszukiwania przedmiotów lub usług.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji i już dziś zaistniej w Internecie.

Jeżeli posiadasz już stronę internetową, zastnów się czy jest ona aktualna i wykonana w najnowszych dostępnych technologiach i zapewnia obsługę urządzeń mobilnych? To bardzo istotne kwestie. Jeżeli Twoja strona ma interesujący i elegancki wygląd zachęci przyszłego potencjalnego klienta do zapoznania się z Twoją ofertą, ponieważ będzie świadczyła o profesjonalnym podejściu do biznesu. Nowe technologie, w tym obsługa urządzeń mobilnych oraz poprawny schemat pisania stron, zwiększa jej naturalną pozycję na liście wyszukiwanych firm z tej samej kategorii. Równie istotnym elementem jest wiek Twojej firmowej domeny – im starsza, tym wyższa pozycja. Dlatego nie warto zwlekać z jej wykupieniem.

Firma pureIT proponuje Państwu tworzenie ciekawych i eleganckich stron firmowych w atrakcyjnych cenach, opiękę nad nimi i rozwój wraz z pojawiającymi się coraz nowszymi możliwościami. Wycena wykonania strony jest indywidualna, gdyż zależy od jej skomplikowania, ilości podstron czy użytych grafik. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z przykładowymi stronami zrealizowanymi przez naszą firmę.

 

www.pureit.pl – Strona naszej firmy, na której właśnie się znajdujesz

www.chojecki.com.pl – Strona reklamowa Cukierni i Piekarni P.Chojecki

kancelaria-tarnowska.pl/ – Strona Kancelarii Radcy Prawnego Anna Tarnowska

empiria-24.pl – Strona firmy usługowej Empira z Żyrardowa

pharmatonica.pl – Strona polskiej firmy farmaceutycznej Pharmatonica, o zasięgu międzynarodowym, producenta suplementów diety i wyrobów medycznych

nosostop.pl – Strona produktowa polskiej firmy farmaceutycznej Pharmatonica, o zasięgu międzynarodowym, producenta suplementów diety i wyrobów medycznych

sp-mokralewa.pl – Strona internetowa dla Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej

www.sp4-skierniewice.pl – Strona Szkoły Podstawowej nr4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skierniewicach

www.spkaty.pl – Strona Szkoły Podstawowej w Kątach

jobadmin.pl – Strona Firmy JobAdmin zajmującą się legalizacją pobytu w Polsce

www.uksnawa.org – Strona utworzona dla Uczniowskiego Klubu Sportowego UKS Nawa Skierniewice

www.kons-met.pl – Strona firmowa przedsiębiorstwa metalowego KONS-MET Alicja Gałązka

www.kartowanie.pl – Prosta strona informacyjna Pracowni Kartograficzno-Geodezyjnej

www.bursaskierniewice.pl – Strona informacyjna Bursy Koedukacyjnej w Skierniewicach

www.kons-met.eu – Strona informacyjne dla sklepu stacjonarnego i wypożyczalni narzędzie firmy KONS-MET Maszyny Budowlane Paweł Gałązka

www.wandadaszynska.com – Strona Wandy Daszyńskiej kompozytorki i autorki książek dla dzieci