Obsługa Informatyczna Firm

 

Szanowni Państwo,

prawidłowe działanie systemów komputerowych w każdym przedsiębiorstwie jest niezwykle istotne we współczesnym świecie. Przerwy w ich funkcjonowaniu lub powolne i nieprawidłowe działanie wywołują frustrację, a często również straty finansowe. 

Znaczną część niewielkich firm nie stać na utrzymanie etatu dla informatyka, a przedsiębiorstwa o większych rozmiarach, z bardziej skomplikowanymi strukturami informatycznymi, na zatrudnienie całego działu informatycznego. W IT bowiem, często nie wystarczy jedna osoba, ponieważ jest to bardzo rozległa dziedzina wiedzy, do obszarów której zaliczamy m.in: sieci komputerowe, serwery, bezpieczeństwo danych, oprogramowanie czy sprzętowe działanie stanowisk komputerowych końcowego użytkownika.

Dlatego też, warto postawić na sprawdzonego i rzetelnego partnera w tym obszarze, który swoją wiedzą i profesjonalną obsługą zapewni firmie bezpieczne i nieprzerwane funkcjonowanie systemów informatycznych i pozwoli skupić się na prowadzeniu biznesu, redukując znacznie koszty funkcjonowania obszaru IT w przedsiębiorstwie.

Takim partnerem jest firma pureIT. Naszym celem jest dostarczenie profesjonalnych i kompleksowych usług informatycznych dla firm i instytucji. Specjalizujemy się we: wsparciu informatycznym firm, wdrażaniu systemów, obsłudze i doradztwie informatycznym. Nasi specjaliści, oprócz wykształcenia informatycznego, mają również za sobą wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Firma pureIT funkcjonuje na rynku od ponad 5 lat, stale rozwijając się i zwiększając liczbę obsługiwanych użytkowników. Na chwilę obecną wspieramy swoim działaniem około 500 pracowników dużych, średnich i małych firm z Polski. Jesteśmy partnerem biznesowym, któremu zaufali kontrahenci z zagranicy, m.in.: Anglii, Danii, Szwecji czy Finlandii. Atutami naszej firmy są: wiedza merytoryczna i doświadczenie, profesjonalizm i solidność wykonywanych usług, elastyczność rozwiązań, szybkość reakcji, bezpieczeństwo oraz konkurencyjne ceny.

Zachęcam Państwa Firmę do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Z poważaniem

Jacek Sałuda
Właściciel

Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś!

Jeżeli rozważają Państwo skorzystanie z zewnętrznych usług wsparcia informatycznego lub nie jesteście Państwo zadowoleni z aktualnej obsługi, prosimy o kontakt z nami! Zorganizujemy niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawimy zasady na jakich działa nasza usługa wsparcia oraz standardy naszej pracy. Jeżeli spełnimy Państwa oczekiwania i zechcecie powierzyć nam opiekę nad strefą IT w firmie, wówczas przeprowadzimy bezpłatny audyt IT.

Doradztwo w zakresie IT

 

Korzystając z naszej wiedzy w zakresie IT, możesz w pełni zaplanować swój budżet i strategię działaności informatycznej w Twojej firmie.

Decydując się na współpracę z nami, zapewniamy profesjonalną pomoc i wsparcie przy wyborze odpowiednich rozwiązań IT, które będą wdrożone w Twojej firmie.

Analizując zatwierdzony budżet dobierzemy możliwie najlepsze rozwiązania informatyczne, z których będą zadowoleni Twoi pracownicy, a dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy jakich rozwiązań potrzebujesz. Oferujemy także dokonywanie wyceny odpowiednich wdrożeń w Twojej firmie i oszacowanie kosztów utrzymania systemów.

Dzięki temu, możesz zweryfikować pracę Twojego działu IT oraz zaproponować im rozwiązania wybrane przez nas.

Zapewniamy:

  • Fachową pomoc i wiedzę w zakresie IT
  • Wybór najwłaściwszych rozwiązań w Twojej firmie
  • Wycenę i oszacowanie kosztów rozwiązań informatycznych

Korzyści:

  • Optymalizacja kosztów technologii informatycznych
  • Dostęp do wykwalifikowanych specjalistów
  • Weryfikacja pracy działu IT