Strona Główna i KPI

Jest to pierwszy moduł, z którym styka się użytkownik bezpośrenio po zalogowaniu do systemu. Dzięki możliwości konfiguracji jego wyglądu może zostać dostosowany do wymagań każdego z klientów indywidualnie lub dla osób o określonej roli w firmie.

Logując się do systemu możesz od razu zapoznać się z najbardziej istotnymi dla Ciebie informacjami. Rozbudowany moduł dashboardów przedstawiających kluczowe wskaźniki realizacji Twoich założeń pilnuje, abyś nie utracił kontroli nad czekającymi przed Tobą wyzwaniamy. Na jednej stronie sprawdź plan na najbliższy dzień, odczytaj istotne informacje przesłane z biura czy znajdź skróty do innych istotnych dla Ciebie aplikacji lub dokumentów.

W aplikacjach na urządzenia mobile, na stronie głównej, uzyskasz szybki dostęp do wszystkich modułów oraz sprawdzisz aktualny stan Twojego połączenia z serwerem.

Główne cechy:
  • Graficzne KPI, pozwalające w prosty sposób śledzić każdemu przedstawicielowi kluczowe wskaźniki przy każdorazowym uruchomieniu aplikacji (np. średnia dzienna liczba wizyt, liczba lekarzy odwiedzanych w targecie/poza, częstotliwość do wybranych specjalizacji, realizacje planów)
  • Podgląd zaplanowanych aktywności w dniu dzisiejszym i jutrzejszym
  • Możliwość wysyłania konkretnym osobom bądź grupie osób (po linii, BU, typie osoby) informacji, która pojawia się na stronie głównej po zalogowaniu
  • Okno ze skrótami do innych serwisów webowych tj. raporty web, elearning, instrukcje, itd.
Kluczowe korzyści:
  • ,Rozpoczynając dzień pracy, wiesz na jakim etapie są realizacje Twoich poszczególnych założeń
  • Odbieraj istotne informacje z biura, aby nie przoczyć ważnych spraw
  • Skróty do najważniejszych dokumentów i pozostałych serwisów masz w jednym miejscu, dla Twojej wygody i szybkiego dostępu

Wygląd modułu w zależności od platformy