Moduł Narzędzia HR

Narzędzia HR to podstawowe narzędzie mające na celu wspierać dział HR w powiązaniu podstawowych danych firmowych z pracownikiem. W module tym oprócz widoczności struktury organizacyjnej i podstawowych danych kontaktowych do poszczególnych pracowników można zaimportować wiele dodatkowych przydatnych informacji.

Do takich informacji mogą należeć między innymi dane na temat sprzętu służbowego, czyli model posiadanego laptopa, czy telefonu komórkowego wraz z ich numerami seryjnymi, czy datą przekazania sprzętu użytkownikowi. Poza tym w module tym można umieszczać istotne informacje na temat daty kolejnych badań lekarskich, szkolenia BHP, czy przeglądu technicznego samochodu służbowego.

Dzięki temu nie tylko odpowiednie osoby w dziale HR mogą otrzymywać odpowiednie powiadomienia o zbliżających się terminach, ale również sama osoba zainteresowana jest tego świadoma i może tę informację śledzić. 

Główne cechy:
  • Moduł pozwalający przetrzymywać dodatkowe informację dotyczące każdej osoby. Mogą to być dane osobowe takie jak: data urodzenia, adres zamieszkania/korespondencyjny, stan cywilny lub też informację o wydanym sprzęcie przetrzymująca dane o numerach seryjnych sprzętów itp.
  • Moduł ten może być używany jako podstawowe rozwiązanie administracyjne
Kluczowe korzyści:
  • Jedno miejsce w którym pracodawca może powiązać istotne kwestie związane z każdym pracownikiem
  • Teraz za jednym kliknięciem możesz mieć informację o używanym przez pracownika sprzęcia, czy ważnych terminach z nim powiązanych, takich jak badania lekarskie, czy szkolenie BHP

Wygląd modułu w zależności od platformy