Moduł Raporty Web

To platforma przeznaczona dla osób zarządzających pracą przedstwicieli oraz osób z biura, które muszą na bieżąco monitorować pewne procesy. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z bazą produkcyjną masz zawsze dostęp  do aktualnych danych przedstawionych w przejrzystych i spójnych raportach, w formie tabelarycznej lub graficznej.

Istotną kwestią jest dostęp do platformy poprzez stronę www. W związku z tym, do istotnych dla Ciebie danych masz dostęp z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu, o dowolnej porze, przez 7 dni w tygodniu. Pakiet zawartych raportów daje pełen obraz tego, co dzieję się z danym terenem, regionem lub firmą. Dzięki wbudowanym rolom, system sam rozpozna Twój poziom w hierarchi firmy i da dostęp tylko do tych danych, które mogą być Ci udostępnione.

Dzielimy się swoimi doświadczeniami i proponujemy najpopularniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania zdaniem naszych pozostałych klientów. Nie ograniczamy się jednak do gotowych rozwiązań, jeżeli masz swój ulubiony układ raportów, w którym sprawnie się poruszasz, zaimplementujemy go w trakcie procesu wdrażania rozwiązania w Twojej firmie.

Główne cechy:
  • Dzięki dostępowi przez stronę internetową, menadżerowie są w stanie zawsze na bieżąco analizować wyniki swoich przedstawicieli
  • Dane są aktualizowane w czasie rzeczywistym
  • Raporty mogą być szczegółowe w formie Excela lub poglądowe, zwracające uwagę na kluczowe wskaźniki KPI w formie dashboardów
  • Możliwość definiowania dostępów i widoczności szczegółów w zależności od stanowiska i działu
Kluczowe korzyści:
  • Łatwo przystępne i przejrzyste analizy dla każdego z poziomów organizacji
  • Od raportów graficznych pozwalających w szybki sposób ustalić źródło problemu, po szczegółowe dane tabelaryczne obrazujące każdy detal.
  • Dostęp do danych 24/7 niezależnie od miejsca i urządzenia, na jakim pracujesz

Wygląd modułu w zależności od platformy