Moduł Dziennik Finansowy

To jeden z najważniejszych modułów całej układanki. W połączeniu z innymi modułami daje pełen obraz Twoich aktywności, wyników sprzedaży i poniesionych związanych z nimi wydatkami. Tylko w ten sposób możesz w łatwy sposób ocenić skuteczność Twoich działań oraz obrać właściwy kierunek wydatków marketingowych. 

Dziennik finansowy pozwala nie tylko na rejestrację i kontrolę Twoich wydatków, ale przede wszystkim pozwala je ewidencjonować i nimi zarządzać. Każdy wydatek może być zaakceptowany, bądź odrzucony przez przełożonego, a następnie skontrolowany przez dział księgowości. Jeżeli istnieje taka potrzeba moduł ten może być w sposób automatyczny połączony z innymi systemami księgowymi typu SAP, Comarch czy Symfonia. Dzięki temu, dokumenty wporwadzone przez użytkownika, po akceptacji księgowości, trafiają bezpośrednio do systemu księgowego, oszczedzając tym samym czas na jego powtórne wprowadzanie. 

Oprócz wprowadzania wydatków w systemie można także tworzyć budżety, dzięki czemu już nigdy nie przekroczysz kwoty, którą masz dostępną w ramach określonych wydatków.

Główne cechy:
  • W zależności od wymagań klienta moduł ten może być prosty i analizować jedynie wysokość wydatków w obrębie określonego rodzaju wydatków lub też przetwarzać wszystkie dane, aby móc później automatycznie importować je bezpośrednio do systemu księgowego, tj. np. SAP
  • Możliwość kontrolowania budżetu (po typie aktywności lub/i po produkcie)
  • Możliwość śledzenia wysokości kosztów w rozbiciu na centra produktowe i osobowe
  • Analizy po miesiącach i kwartałach
  • System pozwala wprowadzić odpowiednią ścieżkę akceptacji wydatków np. PM->RKP->Księgowa
Kluczowe korzyści:
  • Kontroluj bilans swoich wydatków i wpływów w jednym miejscu
  • Stwórz budżety i miej pewność, że już nigdy więcej nie przekroczysz założonych wydatków
  • Przyspiesz pracę działu księgowości, przesyłając zaakceptowane dokumenty bezpośrednio do Twojego systemu księgowego, oszczędzając tym samym czas na powtórne ich wprowadzanie

Wygląd modułu w zależności od platformy